You are currently viewing Kolory pudełek na zegarki

Kolory pudełek na zegarki

  • Post category:Ciekawostki

Skąd takie kolory pudełek na zegarki?

Nasze pudełko na zegarki wykonane jest z drewna sosnowego. Drewno pochodzi z bieszczadzkich lasów, jest ręcznie docinane, a dopiero potem maszynowo obrabiane tak, by pudełka miały jeden wymiar i były idealnie gładkie.

Kolory jakie widzicie Państwo w naszej ofercie zyskujemy nakładając kilkukrotnie ekologiczny lakier o danej barwie. To w połączeniu z pięknymi słojami sosny daje ostateczny efekt widoczny np. na obrazku poniżej. Zachęcamy do sprawdzenia galerii pudełek. Tam umieściliśmy zdjęcia jakie nadesłali nam nasi zadowoleni klienci.

Aktualnie popularne kolory pudełek na zegarki

wenge to kolory pudełek na zegarki popularne wśród kupujących

Początkowo w ofercie było więcej kolorów znanych z naszych lasów. Był to np. dąb. Jednak naszą uwagę zwróciła popularność koloru wenge wśród producentów mebli. Idąc tym tokiem, chcąc dopasować pudełka ( które przecież często zajmują miejsce na komodzie ) do wnętrza wdrożyliśmy do produkcji ten kolor.

często zastanawiasz się jakie kolory pudełek na zegarki to podpowiadamy mahoń

Mahoń to z kolei inicjatywa klientów, którzy widząc wenge dopytywali kiedy będą następne kolory pudełek na zegarki. Większość z klientów wybierała ciemne, zdecydowane barwy, a więc zdecydowaliśmy się na mahoń, jako ten drugi

Wenge

Aktualnie kolor pudełka wenge oferujemy wraz z wnętrzem w kolorach: beż, beż i czerń oraz czerń i czerwień. Proszę zwrócić uwagę na to jak wspaniale widoczne są słoje sosny poprzez nasz ekologiczny lakier. Ten rodzaj lakieru oraz jego kolor idealnie pokazuje budowę drewna sosnowego. Nie można tego porównać z żadnego rodzaju okładziną drewnopodobną! Dlatego właśnie warto kupować drewniane pudełka na zegarki, a nie coś co imituje drewno.

kolory pudełek na zegarki w roku 2022 to wenge

Mahoń

Mahoń jest drewnem od dawna kojarzącym się z luksusem. To przecież Bentley używał tego drewna do wykończenia swoich najdroższych modeli wewnątrz, a w świecie motoryzacji to jeden z najlepiej i najdokładniej wykonanych aut. Chcemy być najlepsi, do tego dążymy, a wprowadzenie tego koloru to przymiarka do świata luksusu i jakości. To drugie jest z naszej strony zagwarantowane, a czy pudełka nasze są luksusem dla Państwa zegarków? Opinie wskazują, że tak, z całą pewnością są. A wiec jeśli jeszcze nie posiadasz naszego pudełka na zegarki serdecznie zapraszamy do zakupów.

mahoń to drugi kolor drewna tak zdecydowali kupujący wybierając kolory pudełek na zegarki

Kolory pudełek na zegarki wewnątrz

Wnętrze to kolory: beż, czerń, oraz połączenie beżu z czernią i beżu z czerwienią. Ten ostatni kolor jest zdecydowanie numerem jeden w wyborze naszych klientów.

Nasze drewniane pudełko na zegarki wewnątrz wykończone jest ekologiczną skórą w różnych kolorach. Bez wątpienia najbardziej popularne są połączenia skóry czerwonej i czarnej. Drugim, chętnie kupowanym kolorem jest beż oraz beż z czernią. Poniżej możecie Państwo zobaczyć opisywane kolory i od razu przejść do zamówienia:

Zobacz nasze wszystkie drewniane pudełka na zegarki